İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat
Araç Kiralama
Araç Kiralama

Deep Gayrimenkul Araç Kiralama Hizmeti

Mersin her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan bir yer. Deniz, kum ve güneş üçlüsünün keyfini çıkarabileceğiniz şehirde ulaşımı dert etmenize gerek yok. Deep Gayrimenkul olarak araç kiralama hizmeti veriyoruz. Sedan, hatchback, MPV, SUV ve ticari araçlarımızla ulaşım konusunda yanınızdayız. Manuel, otomatik, benzinli ve dizel araçlarımız arasından dilediğinizi seçerek Mersin’de istediğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Mersin Araç Kiralama Ücreti
Kiralamak için seçeceğiniz aracın modeli, otomatik ya da manuel olması ve kiralama süreniz fiyatın belirlenmesinde etkili olacaktır. Deep Gayrimenkul olarak farklı bütçelere hitap edecek araç seçeneklerimizle karşınızdayız. Araç kataloğumuz inceleyerek size ve ailenize en uygun aracı seçebilirsiniz. Araçlarımızı günlük, haftalık ya da aylık sürelerle kiralayabilirsiniz. Sözleşmede yazan süre boyunca aracı kullanabilir, bize önceden bildirdiğiniz takdirde sürece aracın müsaitlik durumuna göre sürede uzatma yapabiliriz. Minimum araç kiralama süremiz 24 saattir. Mersin’e geldikten sonra ofisimizden araç kiralayabileceğiniz gibi şehre gelmeden de kiralama işlemi yapabilirsiniz. Önceden gerçekleştirdiğiniz kirama işlemlerinde aracı sizin belirlediğiniz bir noktadan teslim alabilirsiniz. İstediğiniz saatte teslim aldığınız aracınızla sorunsuz ve keyifli bir ulaşım yaşamanın keyfine varabilirsiniz.

Uzun süreli araç kiralama hizmeti almanız günlük ücretin daha uyguna gelmesini sağlar. İhtiyaçlarınıza göre araç kiralama hizmetinin yanında ekstra hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ek hizmetlerimiz; şoför, ek sürücü, yükseltici koltuk, çocuk ve bebek koltuğu, Wi-fi erişim, adrese ya da havaalanına teslim, 7/24 yol yardımıdır. Bunların dışında istediğiniz herhangi bir şey olduğunda sözleşme imzalanmadan bize söyleyebilirsiniz. Böylece her bir detayı sözleşmeye ekleyerek aldığınız hizmeti belgeleriyle size bildiririz.

Mersin Araç Kiralama Koşulları
· Araç kiralayabilmeniz için belirli koşulları yerine getirmeniz gerekir. 21 yaşını doldurmuş olmanız, en az 1 yıllık B sınıfı ehliyetinizin olması sahip olmanız gereken ilk koşullardır. Eğer 21 yaşındaysanız genç sürücü ücreti ödeyerek araç kiralama yapabilirisiniz.

· Araç kiralama süresi boyunca sözleşmede yazan maddelere uyulması çok önemlidir. Çünkü herhangi bir kazaya karışmanız durumunda sürücü koltuğunda başka biri oturursa sigorta şartlarından yararlanamazsınız. Bu nedenle aracı sözleşmede şoför olarak bildirilen kişinin kullanması gerekir. Eğer birden fazla kişi şoförlük yapacaksa ek sürücü hizmeti alınmalı, ikinci sürücünün kimlik ve ehliyet bilgileri sözleşmeye koyulmalıdır.

· Sözleşmede yazan araç kiralama sürelerine dikkat edilmelidir. Süre bitiminde aracı bize teslim etmelisiniz. Bu sayede kiralama yapacak diğer müşterilerimiz mağdur olmayacaktır. Zamanında teslim etmediğinizde ek ücret isteme hakkımızın olduğunu bilmelisiniz.

· Yurtdışından gelen müşterilerimiz araç kiralama sırasında pasaportlarını ibraz ettirmelidir.

· Aracı kullandığınız sırada alkol ya da yabancı madde kullanımından dolayı yetkili makamlar tarafından araca el konulursa, bu süre sözleşme süresinden sayılır. Sözleşme süresine uymamanız size ekstra maliyet olarak dönecektir.

· Araç çalındıysa en yakın polis ya da jandarma karakoluna giderek durumu belgelendirmelisiniz.

· Kiraladığınız araçla trafik, kaçak köprü ya da otoyol geçişi gibi ihlaller yaparak ceza aldıysanız bunları sizin ödemeniz gerekir. Cezanız aracı bize teslim ettikten sonra geldiyse kiralama aşamasında sizden talep edilecektir.

· Kiralama işlemini nakit, kredi ya da banka katınızla ve havale ile yapabilirsiniz. Kiralama sonunda oluşabilecek fiyat farkı kiralama noktasında tarafınıza bildirilecektir.

Kiralama sürenizi uzatmak, teslim saatini ya da yerini değiştirmek ve diğer merak ettiğiniz sorularla ilgili bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Yatırım yapma, satın alma, satma ya da kiralama gibi konularda size yardımcı olarak doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.Mesaj Gönder
Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım


veya

+905525036666