İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat
Havalimanı Transfer
Havalimanı Transfer

Deep Gayrimenkul Havalimanı Transfer Hizmeti

Deep Gayrimenkul olarak sizleri sadece kiracı ya da mülk sahibi yapmıyoruz. Sunduğumuz ekstra hizmetlerimizle Mersin’de geçirdiğiniz sürenin keyifli geçmesine yardımcı oluyoruz. Bunun için sıkı bir şekilde çalışıyor; temizlik, araç kiralama ve sigorta hizmetlerinin yanı sıra havalimanı transfer hizmeti de sağlıyoruz. Hizmetimizle şehir içi ulaşımınızı çok daha kolay bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz.

Deep Gayrimenkul havalimanı transfer hizmeti almak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli taksicimiz güvenliğinizi tehlikeye atmadan sizi istediğiniz yere götürür.  Hizmetimiz şehirden gideceğiniz zaman kısa sürede havalimanına ulaşmanıza yardımcı olur. COVID-19 tedbirleri kapsamında yolculuk boyunca sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulur. Aracın içerisinde bulunan dezenfektan ve kolonyadan kullanabilirsiniz.  Varış yerine sizi ulaştıran taksicimiz bagajlarınızı teslim ederek iyi günler dileklerini sunar ve hizmet başarıyla tamamlanmış olur.

Deep Gayrimenkul havalimanı transfer ücretleri mesafeye göre belirlenir. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Yatırım yapma, satın alma, satma ya da kiralama gibi konularda size yardımcı olarak doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.Mesaj Gönder
Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım


veya

+905525036666