İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat
Gayrimenkül Yönetimi
Gayrimenkül Yönetimi

Gayrimenkul Yönetimi

Gayrimenkul alıp satmak ya da kiraya vermek karşı bir yatırımdır. Ancak bu süreçte yapılması gereken çok fazla iş olur. Tüm belgeleri eksiksiz hazırlamak ve süreci profesyonelce yönetebilmeniz için yanınızdayız. Sunduğumuz başarılı gayrimenkul yönetimi hizmetiyle işlerinizi pratik bir şekilde halletmenizi sağlıyoruz. Deep Gayrimenkul olarak yatırım amacıyla satın aldığınız mülkler için kiracı ile aranızdaki ilişkilerin sağlıklı yürütülmesini sağlıyoruz. Mülkünüz için en kısa sürede doğru alıcıyı ya da kiracıyı bulmanızı sağlıyoruz. Maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlayarak bütçenizi koruyoruz. Mülk yönetimi konusundaki uzmanlığımızı sürecin her aşamasında yanınızda olmak için kullanıyoruz. Gayrimenkul yönetimi kapsamında birçok hizmet veriyoruz.

Mülkünüzün alıcı bulunana kadar en iyi şekilde kalması için bakım işlemlerini yapıyoruz. Herhangi bir arıza tespit ettiğimizde onarımını gerçekleştiriyoruz. Ziyaretlerimizi düzenli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz için sızıntı, duvar çatlaması gibi durumları anında fark ediyoruz. Durumu çözüm önerisi ve fiyat seçenekleri çerçevesinde raporlandırarak sizi bilgilendiriyoruz.  Onayınızı aldıktan sonra onarım işlemlerine başlıyoruz. Kısa sürede mülkünüzün en iyi duruma gelmesini sağlıyoruz. Bunun yanı sıra mülkünüzün temizliğini de gerçekleştiriyoruz. Mobilyalarınızın döşenmesi konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

Gayrimenkulünüzle ilgili yaptığımız harcamaların her birini belgelendiriyoruz. Aldığımız makbuz ve anlaşmaları arşivliyoruz. Harcamalar konusunda sizi haberdar ederek mağduriyet yaşamamanızı sağlıyoruz. Deep Gayrimenkul olarak mülkünüzün vergilerinin takibini yapıyoruz. Vergi ödemeleri yaklaştığında sizi bilgilendiriyor, ödemenin yapıldığından emin oluyoruz. 

Yatırım yapma, satın alma, satma ya da kiralama gibi konularda size yardımcı olarak doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.Mesaj Gönder
Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım


veya

+905525036666