İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat
İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları

DEEP GAYRİMENKUL olarak çalışanlardan aldığımız güçle sektördeki konumumuzu koruduğumuz için insan kaynaklarını en önemli değerimiz olarak görüyoruz. Belirlediğimiz politika çerçevesinde çalışanlarımıza davranışlarımızı ve işe alım sürecini gerçekleştiriyoruz.

İnsan Kaynakları Politikamız

·        İşe alım süreçlerinde süreçlerimizde yetkinlik ve işe uygunluk durumuna bakarak tüm bireylere fırsat eşitliği sağlamaktayız.

·        Kurumumuza değer katacak, hedef ve strateji geliştirmemize yardımcı olacak bireylerle çalışmayı tercih etmekteyiz.

·        Zaman zaman çalışanlarımızın performanslarını değerlendirerek daha iyi olmak için çabalamaktayız.

·        Çalışanlarımızın moral ve motivasyonlarını korumayı kendimize görev ediniyoruz. Çalışma ortamının sağlıklı ve dinamik olmasını sağlamaktayız.

·        Sektörde deneyimi olmayan adaylara fırsat tanıyarak kurumumuz içerisinde yetişmelerine imkân vermekteyiz.

·        Çalışanlarımızın performans ve yetkinliklerini arttırmak, kendi potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olmak için mesleki ve kişisel gelişim seminerlerini takip etmekteyiz.

*Gelişime açık, öğrenmeye istekli ve çalışmayı seven gayrimenkul alanında eğitim ya da kurs gören 18 yaşını geçmiş her birey bünyemizde çalışmak için iş başvurusu yapabilir. Başvurunuza kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.

Yatırım yapma, satın alma, satma ya da kiralama gibi konularda size yardımcı olarak doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.Mesaj Gönder
Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım


veya

+905525036666