İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat
Konut Sigortası
Konut Sigortası

Konut Sigortası

Deep Gayrimenkul olarak sadece mülk satın alma, kiraya verme, devretme ya da satma gibi konularda değil mülklerinizin korunması konusunda da yanınızdayız. Konut sigortası mülkünüzü ve içerisindeki eşyaları yangın, hırsızlık, deprem ve su baskını gibi olumsuz etkilere karşı korumak için yapılan bir uygulamadır. Mülkün oturulamayacak kadar kötü hale gelmesiyle birlikte kiracının taşınmak zorunda kalması mülk sahibini zora sokacaktır. Evin eski haline dönmesi mülk sahibi için büyük bir harcama yapmasını gerektirecektir. Konut sigortası böyle bir durumda çok işinize yarayacaktır.

Deep Gayrimenkul olarak satın aldığınız mülklere konut sigortası yapıyoruz. Sigorta kapsamında karşılaşabileceğiniz risklerle en iyi şekilde baş etmenizi sağlıyoruz. Farklı sigorta paketi seçenekleri sunarak her bütçeden müşterimize kolaylık sağlıyoruz. Mülkün ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, size en uygun paketi öneriyoruz. Bina, ev eşyası, değerli eşya, misafir eşyası, nakit para ve kıymetli evraklarınızı teminat altına alıyoruz. Aklınıza gelebilecek neredeyse her olay için teminat sunuyoruz. Seçtiğiniz sigorta paketi ve teminat altına alınmasını istediğiniz kıymetlere göre sunulan teminatları belirliyoruz. Mülk sahibinin yaptırması gereken zorunlu deprem sigortasını konut sigortası hizmetimiz kapsamında sağlıyoruz.

Konut sigortası hizmeti kapsamında mini onarım hizmeti de veriyoruz. Sigorta kapsamına aldırdığınız eşyalarınızda herhangi bir arıza olduğunda tespit ederek onarımını gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda beyaz eşya montajı, mobilya, sert zemin ve döşeme mini hasar onarımı ve leke çıkarma gibi hizmetler veriyoruz. En kısa sürede adresinize gelerek sorunun giderilmesine yardımcı oluyoruz.

Konur sigortasını Deep Gayrimenkul’e yaptıran değerli müşterilerimizin diğer hizmetlerimizi indirimli olarak almalarını sağlıyoruz.

Hizmet Talep Formu

Yatırım yapma, satın alma, satma ya da kiralama gibi konularda size yardımcı olarak doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.Mesaj Gönder
Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım


veya

+905525036666